jak-sie-uczyc - Angielski, ... hmmm.... nie wiem jak to zatytułowac wiec sami zobaczcie plissss ;) ?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Angielski, ... hmmm.... nie wiem jak to ...
Napisano 01-12-2008 21:05
No więc chodzi mi o to jak najłatwiej jest sie uczyc języka angielskiego? nie chodzi mi o to jak słowek czy cos... bo szczerze mowiąc troche mi tam w angielskim idzie (calkiem całkiem) ale chodzi mi o to jak poszerzarzać swoja wiedze? bo bardzo mi zalezy zeby np. mniec bardziej rozbudowane slownictwo, mowic płynniej.. bo szczerze to bardzo mi na tym zalezy!!! jak narazie to starm sie czytac ksiazki ang i tlumacze sobie teksty piosenek... czasami nawet ogladam wersje oryginale filmow... ale to chyba za mało... amcie moze jakies ciekawe (te nieciekawe tez xD) zeby to jakos polaczyc i naprawde zeby to jakos w praktyce wychodziło? z gory dziki wszytskim ;)*
Angielski, ... hmmm.... nie wiem jak to ...
Napisano 28-11-2020 23:11:26
, przez zadane
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Angielski, ... hmmm.... nie wiem jak to ...
Napisano 06-12-2008 18:55
, przez domi74
Ja chodzę na metodę Callana. Jest ona bardzo skuteczna. Polega na ciągłym mówieniu po angielsku i poznawaniu nowych słówek. Np. znajdź jakąś osobę która umie biegle angielski niech ci zadaje pytania, a ty na nie odpowiadaj i niech cie poprawia kiedy będziesz mówił źle. Może to brzmi głupio ale naprawdę uwierz mi to działa. Dzięki temu bardzo dobrze zdaję się maturę ustną.
Angielski, ... hmmm.... nie wiem jak to ...
Napisano 11-12-2008 17:41
a co jesli nie mam mozliwosci rozmowy z kims kto ma opanowany ang? dzikie za pomysl ale nie wiem czy wypali ;/
znacie moze jakies inne sposoby?
Angielski, ... hmmm.... nie wiem jak to ...
Napisano 14-02-2009 14:25
, przez -maja-
Masz skype? Jeśli tak to znajdź tam jakiegoś anglika, ludzie są chętni do rozmowy. Tylko miej otwarty w innym oknie też słownik online.
Angielski, ... hmmm.... nie wiem jak to ...
Napisano 10-10-2010 09:25
Jeśli zależy Ci na tym, aby płynnie mówić, to mów chociażby do siebie samej - zawsze to lepsze niż nic, a jeśli potrafisz być wobec siebie bardzo krytyczna to będziesz zauważała gdzie robisz błędy i naprawiała je w przyszłości. Poza tym znajdź jakieś anglojęzyczne forum na temat twoich zainteresowań i się na nim udzielaj. Ewentualnie zacznij pisać dziennik po angielsku. Rozwiązań jest mnóstwo i warto wybrać akurat to, które najbardziej Ci pasuje.
Angielski, ... hmmm.... nie wiem jak to ...
Napisano 23-11-2010 13:02
, przez tracjusz
no tutaj najbardziej pasuje szkoła językowa... taka, która kompleksowo podchodzi do nauczania, tzn szkoli w mowie, piśmie, czytaniu i słuchaniu ;p trochę się tym interesuje, i wychodzi na to, że szkoła AXON oferuje program, który zaspokaja wszystkie te potrzeby - mają sporo placówek w całej Polsce, np. w Krakowie, Bielsku, Katowicach czy Wieliczce... no i kilka w innych miastach, nie pamiętam do końca - zobacz na stronkę ;p
pytanie:
odpowiedź: